Leren skiën? Snowtravel biedt een programma voor skiën voor beginners
PRAKTISCH
Data:
Zie overzicht van de reizen voor Start to ski.
Accommodatie: zie onderaan
Formule:
Kamer met halfpension (HP)
Start to Ski
Sta open voor nieuwe avonturen! Actief bezig zijn in de prachtige bergen, genieten van de frisse lucht en de gezelligheid in authentieke berghutten is een ervaring die iedereen, ongeacht leeftijd, zou moeten meemaken.
Leren skiën? Dat kan op elke leeftijd! Snowtravel organiseert al jarenlang Start to ski-reizen, de perfecte manier om op een ontspannen en leuke manier kennis te maken met skiën voor beginners. Met Nederlandstalige skilessen begeleiden onze monitoren je stap voor stap. Of je nu leert lopen met skischoenen, obstakels op de piste overwint of de skilift gebruikt, je krijgt alles onder de knie.
Met vallen en opstaan groei je snel in vertrouwen. Leren skiën wordt een plezierige uitdaging, en voor je het weet sta je tijdens de après-ski te stralen met je skischoenen aan. Ontdek hoe leuk skiën voor beginners kan zijn met een Start to ski-reis van Snowtravel!
Inbegrepen│ Skigebied│ Vervoer│ Dagprogramma│ Overzicht reizen│
DIT GARANDEREN WE BIJ START TO SKI
- Niets moet, alles mag – geniet volop van jouw skivakantie.
- Een gevarieerd publiek – een goede mix van alle ingrediënten voor een onvergetelijke reis.
- Enthousiaste en betrokken begeleiding door het Snowtravel-team.
- Nederlandstalige skiles – gegarandeerd bij voldoende inschrijvingen van hetzelfde niveau (minimaal 6 deelnemers), met lessen in maximaal 3 niveaugroepen.
- Sfeervolle omgeving – een unieke beleving in een prachtig kader.
Inbegrepen
- Enthousiaste en betrokken organisatie van Snowtravel (begeleiding)
- Twee overnachtingen in de bus tijdens het traject per Dream Class
- 4 of 7 overnachtingen in een hotel
- Keuze uit verschillende hotels, prijzen op basis van een 2-persoonskamer (indien je de kamer wenst te delen, wordt dit met iemand van hetzelfde geslacht)
- Energiek ontbijt en uitgebreid avondeten
- Extra ontbijt bij aankomst en extra avondeten bij vertrek
- Nederlandstalige skilessen voor beginners – ideaal voor iedereen die wil starten met leren skiën
- Alle taksen, btw, administratiekosten en drinkgeld voor de chauffeur zijn inbegrepen
- Een perfecte omgeving voor skiën voor beginners, met begeleiding van ervaren monitoren
Niet inbegrepen
- Skipas, u kan deze wel optioneel bijboeken
- Huur ski- of snowboardmateriaal (kan u ter plaatse huren)
- Annulatie en/of reisbijstandsverzekering
- OPMERKING: Organiseer je liever zelf je vervoer? Dat kan ook, in dat geval is er een korting van 80 euro pp
Alle info over de Clubformule weekreis buiten seizoen
Alle info over de Clubformule shortski buiten seizoen
Livigno...feel the Alps
Dit zonnig, hooggelegen gebied (tot 2 797 m) garandeert sneeuwrijke pistes van november tot april. De pistes zijn geschikt voor alle niveaus, met wijde open pistes voor beginners en zwarte pistes voor de gevorderden. Bovendien is Livigno een tiefschneeparadijs. Eenmaal in Livigno kunt u de auto gewoon aan de kant laten staan. Mottolino Fun Mountain en Carosello 3000 zijn elk op één flank van het dal gelegen en niet rechtstreeks met elkaar verbonden, met daartussen het lang uitgestrekte dorp. Gratis skibussen pendelen tussen de twee skistations van Livigno. Na een sportieve dag vol ski- of snowboardfun belandt u als vanzelf in één van deze après-skibars: Tea Del Vidal, Allegra of Stalet. Zo duurt de dolle pret nog enkele uurtjes langer.
Beleef ‘La dolce vita’ in de parel van de dolomieten
Madonna di Campiglio is wellicht wel de mooiste uitvalsbasis om te genieten van Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta, je kunt eenvoudig alle kanten op, richting Pinzolo of richting Folgarida en Marilleva. Het hoogste punt dat je hier kunt bereiken is de Passo Grostè op 2444 meter hoogte. De pistes die hier liggen zijn breed en glooiend en het uitzicht is werkelijk fenomenaal. Het winterseizoen loopt hier meestal van eind november tot en met eind maart. Italië staat synoniem voor La Dolce Vita en de Italiaanse stijl is over de hele wereld beroemd. In Madonna di Campiglio komen deze typisch Italiaanse kenmerken tot uiting; high-end winkelen, gastronomisch eten en wijn, exclusief nachtleven en après-ski plekken.
Grossarltal-Gastein
Kwaliteit gaat boven kwantiteit. Het is een cliché, maar voor dit gebied wel waar. Wil je lange dagtochten maken, dan heb je in dit skigebied niets te zoeken. Maar wil je met je familie genieten van een vakantie in een gezellig skigebied, dan zou het skigebied van Dorfgastein-Großarltal zomaar eens jouw bestemming kunnen zijn. De liften van de twee dorpen komen samen op de 2033 meter hoge Fulseck en de 2027 meter hoge Kreuzkogel. Daar tussenin ligt een aantal kommen en lange dalafdalingen die terugvoeren naar de dorpen.
Diamant van de Alpen
De bijnaam van Gurgl is 'de Diamant van de Alpen' en dat is niet voor niks. Het moderne skigebied blinkt uit met moderne liften, een veelzijdig pisteaanbod en accommodaties aan de piste.
Op een hoogte waar veel liften eindigen, gaat het skigebied Obergurgl-Hochgurgl pas echt van start.
Voor een spectaculair uitzicht bezoekt u de 'Top Mountain Star', gelegen op de top van de 3.080 m hoge Wurmkogel. Deze panoramakoepel gemaakt van metaal, hout en glas biedt uitzicht op de Ötztaler Alpen en de Dolomieten. Het Huhe Mut alpenrestaurant is een van de mooiste uitzichtspunten van Tirol en kijkt uit op 21 imposante bergtoppen boven de 3.000 m.
VERVOER DREAM CLASS
Slapend reizen is een ontspannen manier van reizen. Geen gedoe met zelf rijden, sneeuwkettingen, etc. Je vakantie begint vanaf het moment dat je op de autocar stapt. Zo kun je alvast kennismaken met je skigenoten en je reisbegeleider/-ster.
Je hebt de mogelijkheid om in een Dream Class te reizen, net als een echte VIP on tour! De Dream Class dubbeldekker bus is uitgerust voor 28 personen en beschikt over vaste zetels en aparte bedden (8 dubbele en 12 enkele bedden). Tussen al de luxe en gezelligheid door, zou u bijna vergeten te slapen. Zelfs dat belooft een leuke ervaring te worden! De bedden bevinden zich op het bovendek, net als 8 vaste stoelen. Het benedendek is enkel uitgerust met stoelen waarvan een aantal met tafel, ook de bar kan u hier vinden. Luxestoelen zorgen voor een aangename en veilige reiservaring. Droom weg in één van onze échte bedden en beleef het slaapcomfort, of neem plaats in onze comfortabele zetels en … relax!
Opgelet: Niet alle reizen die inclusief bus zijn, worden uitgevoerd met een Dream Class. First Class, Royal Class of Sleep Class zijn ook mogelijk. Op de infofiche van elke reis kun je zien welk type bus voorzien is. Ook de reiscode geeft het bustype weer: DC = Dream Class, FC = First Class, B = Royal Class, S = Sleep Class.
Dagprogramma Start to Ski
Het aangeboden programma is vrijblijvend voor deelname. U bent op elk moment volledig vrij om te kiezen of u wenst deel te nemen of niet. De activiteiten zijn afhankelijk van de diverse factoren zoals bestemming, weersomstandigheden, interesse van de groep…Dit programma’s geldt als voorbeeld en is nooit representatief voor alle reizen. Het heeft als doel een indicatie te geven van de beleving en wat u mag verwachten. Onderstaand is een voorbeeld van een weekreis. Voor de shortski is het programma gelijkaardig aangepast aan het aantal dagen ter plaatse.
Dag van vertrek:
Jouw vakantie start vanaf het moment je plaats neemt in onze Dream Class. Gewoon achteruit leunen en je reisgenoten leren kennen. Voor degenen die met eigen wagen rijden is de aankomst in hotel op zaterdag.
Dag van aankomst (dag 1):
Aankomst op bestemming rond ontbijt uur. Na het uitladen van de bagage wacht je een heerlijk energiek ontbijt. Kamers zijn beschikbaar in de namiddag, je bagage kan steeds in een ruimte geplaatst worden. Na het ontbijt kan je in deze ruimte u rustig omkleden om te gaan skiën of wandelen. De bestelde skipassen worden verdeeld. In de voormiddag is er afspraak bij het skiverhuur voor degenen die dit wensen, jouw reisleider zal je hierin begeleiden. Voor de start to skiërs begint de les vanmiddag en de lessen zullen de 2 volgende dagen ook voltijds zijn. De eerste dagen zijn vrij intensief maar uiteraard met de nodige tijd om te genieten. De andere lessen starten op zondag.
Wanneer de sluiting van de liften nadert is de afspraak voor de aperitief nabij. We spreken af om na te genieten van de eerste dag in de hotelbar. We leren elkaar en het hotel wat beter kennen. Na het opfrissen laten we ons culinair verwennen. Misschien nog een laatste afsluiter in de bar en dan een 1ste dag voldaan afsluiten.
Dag 2:
De ochtend start met een hartelijk ontbijt. Nadien kan je vol energie je dag starten. Voor alle deelnemers van de skiles is er afspraak in de skikelder. De indeling voor de groepen zal s ’ochtends gebeuren. De skiles (niet voor de start to ski) is in de voormiddag gedurende 6 dagen 3u per dag. Er zijn maximaal 3 niveaugroepen. In de namiddag heeft u de keuze om in groep met de reisleider of individueel te skiën. Indien de ski niveaus van de deelnemers erg verschillend zijn, zal de reisleider afwisselend per groep skiën. Indien je graag wat later de piste opgaat is er s ’middags bij de lunch steeds de mogelijkheid om aan te sluiten bij de groep.
Afspraak voor de lunch. We klikken onze latten aan en verkennen de hellingen. We eindigen de sportieve activiteiten voor vandaag in de meest gezellige après-ski van het dorp. Nadien spreken we voor het diner af.
Dag 3:
Voor de skiles wordt er na een deugddoend ontbijt afgesproken aan de skikelder. De andere skiërs hebben opnieuw de keuze om tijdens de namiddag individueel of begeleid te skiën. We spreken af om samen te genieten van de lunch. Nadien zetten we de skiles voor de beginners verder en kunnen de anderen skiën met begeleiding van de reisleider. Vandaag is het na het skiën rodeltijd, met z’n allen gezellig naar beneden glijden. Na de adrenaline boost is het hoog tijd voor een verkwikkend drankje. Dan zien om tijdig aan tafel te gaan. Met voldoende stof om na te praten spreken we af in bar van het hotel.
Dag 4:
Na een goede nachtrust en verzorging van de innerlijke mens, spreken we af in de skikelder. Vandaag zijn alle skilessen enkel in de voormiddag. Aansluiting bij de groep kan wederom bij de lunch. Op dinsdagnamiddag is er voor de liefhebbers skitocht voorzien, we verkennen de leukste pistes en doen heel wat kilometers, uiteraard aangepast aan niveau en zin van de groep. Zo ontdekken we enkele nieuwe berghutten. Na een intensieve dag eten we samen en trekken na het eten te voet naar een gezellige stube in het dorp.
Dag 5:
Voor de deelnemers van de shortski dient er na het ontbijt uitgecheckt te worden. De bagage kan in een voorziene ruimte geplaatst worden. U heeft daar ook de mogelijkheid om u voor vertrek om te kleden.
In de voormiddag is het programma zoals voorheen. Op woensdag is er een activiteit net na het skiën voorzien, je hebt de vrije keuze hieraan deel te nemen. De activiteiten verschillen naargelang bestemming en interesse van de deelnemers. In Livigno bijvoorbeeld denken we aan een sneeuwscooter tocht of een uitgebreide winterwandeling. Ontdek het skigebied op een compleet andere manier. Met gashendel open of niet, genieten zal je zeker. Sommige activiteiten zijn tegen betaling.
De deelnemers van de weekreis spreken met zijn allen af voor de après-ski. Aansluitend diner in het hotel. Voor de short skiërs is het avondeten voorzien om 17u30 gelieve dit te respecteren zodanig dat de planning voor de terugreis behouden blijft. Vertrek bus om 19u stipt, verzamelen aan de receptie.
Dag 6:
Ochtendski bij zonsopgang en ontbijten op grote hoogte! Voor de vroege vogels onder ons een perfecte start voor een heerlijke skidag. (mits toeslag) Voor de niet deelnemers spreken we af om 9u30, vandaar starten ook de skilessen. We spreken wat later af voor de lunch en genieten in de namiddag verder. Na een aperitief en diner in hotel is het tijd voor wat hersenactiviteit. We verdelen ons in enkele groepjes en wagen ons aan een quiz. Na deze lange uitputtende dag gaan we voldaan onder de wol.
Dag 7:
De laatste skiles start na het ontbijt, tijd om de techniek en kennis te optimaliseren. We verzamelen met z’n allen voor de lunch en trekken nadien onze latten terug aan. De laatste avond wordt traditioneel afgesloten met een goede après-ski. Net op tijd aan tafel genieten we samen van het avondeten.
Dag 8:
Na een laatste ontbijt inpakken en uitchecken, nog niet wegwezen. Onze bagage wordt samen ondergebracht in een ruimte waar we ons straks ook kunnen omkleden. Net zoals de andere dagen bent u vrij om te doen en laten wat u wil. Naargelang de interesse van de groep kan er nog samen geskied, geshopt of gewandeld worden.
Afspraak voor het avondeten om 17u30, gelieve dit te respecteren zodanig dat de planning voor de terugreis behouden blijft. Vertrek bus om 19u stipt, verzamelen aan de receptie. Met een bagage vol herinneringen keren we voldaan terug richting België. Tijd om na te genieten en uit te kijken naar een volgende reis.
Dag 9:
Aankomst in Genk is voorzien rond 7u afhankelijk van weg en weersomstandigheden. Vanuit Genk zal er verder gereden worden naar de gevraagde afstapplaats.
"Skiing is a dance
and the mountain always leads"
Reizen ophalen...
Reizen ophalen...
Alle reizen voor uw filters zijn opgehaald.